Sitemizi ziyaret etmekle Elfe Tekstil San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.’nin site ile ilgili olarak belirlediği şartları kabul etmiş bulunmaktasınız. İlgili şartları kabul etmiyorsanız sayfalarımızı kapatma hakkınız vardır.
 
 
SÖZLEŞME HÜKÜMLERİ
 
Bu siteye girmek ve kullanmakla site içinde yer alan (yazılı ve imzalı bir sözleşme ile aynı değeri taşıyan) elektronik sözleşmenin şartlarını ve hükümlerini anlamış ve kabul etmiş bulunuyorsunuz. Elfe Tekstil San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. istediği zaman ve tek taraflı olarak bu anlaşmanın hüküm ve şartlarını değiştirebilir.
 
 
RİSK VE SORUMLULUK
 
Siteyi kullanırken sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Elfe Tekstil, sitede arıza, hata yada bilgisayarınızı etkileyebilecek hataların olmadığını garanti etmez.
 
 
TELİF HAKLARI
 
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel malzemeler; yazılar, resimler, logolar v.b. gibi tüm içerik ve sitenin tamamının telif hakları Elfe Tekstil San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.'ne aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda kullanılamaz ve kopyalanamaz. Sitedeki herhangi bir bilgiyi, belgeyi ( İade formu hariç ) yada resmi çoğaltamaz yayınlayamaz değiştiremez ve satamazsınız.
 
 
SİTEDEKİ DEĞİŞİKLİKLER
 
Elfe Tekstil San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. bu site içeriğinin doğruluğu için elinden gelen tüm gayreti göstermesine rağmen, sitede zaman zaman bazı yanlışlıklar, yazım hataları, stok ve fiyat hataları olabileceğini belirtmektedir. Elfe Tekstil San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. sitede olabilecek bu tür hatalardan sorumlu değildir.
 
 
ÜÇÜNCÜ TARAF SİTELERİNE BAĞLANTILAR
 
Elfe.com.tr sayfalarında başkaları tarafından kontrol edilen siteden siteye olan bağlantılar bulunabilir. Elfe Tekstil San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. dış bağlantıların içeriğinden sorumlu tutulamaz.
 
 
YORUMLAR
 
Sitemize göndereceğiniz yorumlar memnunlukla karşılanacak ve en kısa zamanda değerlendirilecektir. Elfe Tekstil San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. yorumlarınızdan yararlanma hakkına sahiptir.
 
 
TAZMİNAT
 
Bu sitenin; işbu sözleşmenin hükümlerine ve şartlarına aykırı kullanılması durumunda veya elfe.com.tr’ye zarar vermesi durumunda tazminat ödemeyi kabul etmiş sayılmaktasınız.
 
 
GEÇERLİ KANUNLAR
 
Elfe.com.tr ile kullanıcılarımız veya müşterilerimiz arasında herhangi bir ihtilaf çıkması durumunda Türkiye Cumhuriyeti Kanunları uygulanır ve Elfe Tekstil San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.'nin bulunduğu yer olan Ankara Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.